E shtunë, 25 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

“E ke surratin si beton i pa shtruar mirë”, tërbohet Françeska Jaçe

Një foto e Kejvina Kthellës dhe Françeska Jaçes tërhoqi vëmëndjen e të gjithëve.

Të shumta ishin komplimentat, por nuk munguan as kritikat ndaj tyre.

Një prej ndjekësve i shkruan Françeskës:

‘Si jeni katandis ju të dyja. Zoti ju sjelltë ment me pa veten’ .

Por as Françeska nuk ia ka kursyer përgjigjen, duke i thënë: “Haha çfarë surrati paske ti lale, si beton i pa shtruar mirë”.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Foto me Sorosin, Berisha i akuzon se projektuan ndarjen e Kosovës

Ish-kryeministri Berisha është revoltuar pas një fotoje të shpërndarë nga kryeministri Rama krahë George Soros. Rama zbuloi në rrjetet sociale se është takuar në...

Yuri Kim me porosi të qarta nga Uashingtoni, vulos fundin tragjik të Berishës

Dje, Gjykata e Apelit të Posaçëm Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit vendosi rihapjen e hetimeve për tragjedinë e "Gërdecit". Nga ana tjetër, ambasadorja...

Aksident në Kuçovë, shoferi shpëtohet katër orë pas bllokimit në kamion

Në Kuçovë ka ndodhur mrekullia, ku shoferi është shpëtuar katër orë pas bllokimit në kamion. Drejtuesi i kamionit me inicialet A. P.,  që mbeti...

Njihuni me këmbimin valutor, 25 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, frangës zvicerane, paundit britanik dhe euros. Më poshtë do të gjeni...

E shtuna me diell dhe temperatura deri në 30 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash, duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do...