E hënë, 14 Qershor, 2021
14.5 C
Tirana

Aksident i frikshëm në Këlcyrë, makina bie nga 8 metra lartësi

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mesditën e sotme në afërsi të fshatit Leskaj, në Këlcyrë.

Një automjet ka dalë nga rruga dhe ka rënë nga 8 metra lartësi. Paraprakisht mësohet se ka të plagosur, ndërsa nuk dihet ende numri i tyre.

Drejt vendngjarjes janë nisur dy ambulanca dhe një helikopter. Sipas informacioneve paraprake, shoferi i automjetit ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Vijon…

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Vrasja e 20-vjeçares në Greqi, zbulohet makina me të cilën janë larguar autorët

Një ditëlindje dhe një ditëvdekje

Nga Sokol Balla Gramoz Ruçi bën 70 vjeç në dhjetor, por zëre se ditëlindja e tij ka qënë dje. Tre dekadat e jetës politike të...

Euro 2020/ Hollanda mund Ukrainën në ndeshjen emocionuese me 5 gola

Takim i mbrëmjes, ai midis Hollandës dhe Ukrainës është mbyllur me vrull pasi plot 5 gola u shënuan në pjesën e dytë. Hollanda fitoi...

Gurët e tëmthit, shkaktarët dhe të rrezikuarit

Gurët e tëmthit formohen kur lëngu i grumbulluar në fshikëzën e tëmthit mpikset ose ngurtësohet në copa të vogla materiali të ngjashme me gurët....

Takimi Rama-Blinken, ja marrëveshja e nënshkruar. Fjala e Blinkenit dhe Ramës

Kryeministri Edi Rama dhe Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken kanë zhvilluar një takim në Bruksel ditën e sotme. Fryt i këtij takimi ishte marrëveshja...

Itali/ Ngjarje tragjike në Romë, 4 viktima mes tyre autori dhe 2 të mitur

Një burrë i moshuar, 84-vjeçari Salvatore Ranieri, dhe dy vëllezër të moshës 5 dhe 10 vjeç, David dhe Daniel Fusinato, u vranë në Konsorciumin...