E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

“E fala për 6 vite”, Arjola Demiri flet ‘pa doreza’ për tradhtinë nga ish-burri

Aktorja mjaft e dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm, Arjola Demiri, është rrëfyer për jetën e saj, jashtë kornizave që publiku e njeh. Prova e kësaj jave në “Big Brother VIP” kishte të bënte me rrëfimin e ngjarjeve personale. Banorëve u duhej që të zhvillonin biseda në çift rreth tematikave të ndryshme që lidhen gjithashtu me jetën e tyre, të caktuar nga produksioni. Gjatë bisedës, aktorja foli për tradhtinë nga ish-partneri i saj. Ndër të tjera ajo tha se e kishte falur këtë veprim për 6 vite, por theksoi se gjërat sa vinin dhe përkeqësoheshin.

“Nuk mund ta besoja që personi që po më lutej mua të mos e tradhëtoja, më tradhëton vetë. Në fillim mendova se ishte mërzitur për faktin se fëmija i parë na doli vajzë, dhe për këtë arsye tentova edhe dy shtatzënitë e tjera. Por ishte e kotë”, u shpreh ajo.

“I shijonte jeta që kishte jashtë, se sa ajo brenda shtëpisë. Por, jam e bindur se nuk do të gjejë asnjëherë atë sinqeritet. E doja më shumë se fëmijët, prindërit e mi. Ishte qendra e universit, ishte adhurim për mua. E dorëzova veten time komplet te ai”, shtoi Arjola.

Demiri tha se ka qenë e detyruar të heqë dorë nga gjërat që ëndërronte, për t’iu përkushtuar fëmijëve. “Shikoja kolegët e mi në skenën e teatrit, dhe i thosha vetes pse nuk jam edhe unë aty me ta. E shikoja veten thjesht si një amvisë që rrit fëmijët dhe kaq. Kam shijuar fëmijërinë e tyre. Kam qenë aty në vitet më të rëndësishme për ta”, u shpreh ajo.

Lexo edhe :   Semi përlotet teksa lexon kartolinën dhe falenderon Donaldin (VIDEO)

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...