Foto Galeri

E ëma harroi ta puthte, s’do ta besoni se çfarë bën 2-vjeçari (foto-video)


               Publikuar në : 09:40 - 18/10/19 M. S

Një video është bërë virale, ku protagonist është një djalë 2-vjeçar, i cili revoltohet pse nëna e tij harroi që ta puthte.

Ky është momenti i adhurueshëm kur djali i vogël mërzitet me të ëmën, e cila harroi që ta puthte, pasi nxitonte për të ikur për në punë.

Vogëlushi quhet Alexander, dhe është nga Florida. Ai u indinjua kur nëna e tij Diana Simos nxitoi të ikte për në punë.

Ky çast është filmuar nga babai i djalit, i cili menjëherë ka nxituar që të merrte telefonin, për të mos humbur këtë çast.

 

 

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT