“E dija se Sali Baba me dyzet qentë e tij do më sulmonin”, kryebashkiaku i Vorës nxjerr letrat dhe vulat në pasaportë

Kreu i Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku, ka sqaruar qytetarët pas akuzave të parashtruara më herët nga ana e PD-së. I arrestuar në Greqi? Agim Kajmaku: Jam i pastër! Me një postim në faqen e tij në Facebook, më daten 6 gusht, Kajmaku ka postuar gjithë dokumentet, me të cilat, sipas tij, fakton se gjithë … Vazhdoni me leximin e “E dija se Sali Baba me dyzet qentë e tij do më sulmonin”, kryebashkiaku i Vorës nxjerr letrat dhe vulat në pasaportë