Shqipëria

E bija mbush 18 vjeçe, ish-deputeti bën dedikimin e veçantë (Foto)

               Publikuar në : 08:58 - 15/04/19 Enno

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Xhemal Xhunkshi i ka dedikuar vajzës së saj një urim të veçantë me rastin e ditëlindjes.

Sot, vajza e tij, Laura mbush 18 vjeç, ndërsa Gjunshki shkruan në dedikimin e tij për të bijën në rrjetet sociale:

“Sfida te reja te presin Laura ime, kam besim se me kurajon tende, me vullnetin tënd te hekurt me mprehtësinë qe te karakterizon dhe me bukurinë e shpirtit tënd, do te dish ti përballosh dhe te ndjehesh krenare.”

Dedikimi i plotë:

E dashur bija ime Laura!
Ti sot mbush 18 vjeç.
Gezuar Ditelindjen shpirti babit!
Edhe 100 vite te tjera si pranvera te jetosh zemra ime!
Shpirti babit sa dua te te kem te vogel por “merzitem” qe po rritesh.
Lutem zotit qe te rritesh pafund ne te gjitha aspektet gjithmone me buzeqeshje, shume suksese, plot dashuri mes familjes dhe shoqerise.
Sfida te reja te presin Laura ime, kam besim se me kurrajon tende, me vullnetin tend te hekurt me mprehtesine qe te karakterizon dhe me bukurine e shpirtit tend, do te dish ti perballosh dhe te ndjehesh krenare. Mos harro se mua do te me kesh gjithmone prane.
Bekime per ty zemra ime
Te puth fort dhe pac vetem ditelindje Drita e syve te mi.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT