E shtunë, 18 Shtator, 2021
21.5 C
Tirana

Dy seritë e fundit/Ja si do të përfundojë seriali “Xhenet” (foto)

Telenovela që nisi transmetimin në “TV Klan”, “Xhenet” ka edhe dy seri para se të mbarojë përfundimisht të martën. Në episodin e të hënës Xhenet dhe Melisa do të shpëtojnë nga duart e Xhihanit, ndërsa në episodin e fundit, të martën, do të shihni dasmën e Selimit dhe Xhenetit.

Melisa do të heqë dorë nga armiqësia me Xhenetin, e madje do të organizojë dasmën e saj dhe të Selimit. Në dasmë Melisa do dashurohet me shokun e Selimit, i cili është këngëtar.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Betohen në Presidencë, Qeveria nis zyrtarisht mandatin e tretë

Pas betimit te presidenti Ilir Meta, kryeministri Edi Rama dhe ministrat e kabinetit të ri qeveritar vendosën të ecnin në këmbë përgjatë Bulevardit Dëshmorët...

Betimi i kabinetit qeveritar/Rama dhe ministrat betohen para Metës

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur pak çaste më parë në Presidencë, ku bashkë me anëtarët e kabinetit qeveritar do të betohet para kreut të...

Miliarderi amerikan shpallet fajtor për vrasje

Trashëgimtari amerikan i pasurive të paluajtshme Robert Durst, subjekt i dokumentarit të krimit HBO The Jinx, është dënuar për vrasjen e mikes së tij...

Kurti lë pas inatet me Ramën dhe e uron për mandatin e tretë

Dje kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i ka dërguar një letër të hapur homologut të tij shqiptar, Edi Rama, duke e uruar për mandatin...

Meta merr në mbrojtje Berishën, akuzon Kim se po shkel sovranitetin e vendit

Pas një periudhe të gjatë heshtje, një ditë më parë kreu i shtetit, Ilir Meta, u prononcua për mediat duke u rreshtuar krah aleatit...