“Dy persona e lidhin dhe e dhunojnë në banesë”, grabitet e moshuara në Pukë

Dy persona kanë grabitur një grua të moshuar në fshatin Kishagji të Pukës. Grabitësit kanë hyrë në banesën e Mrik Ndojës, e kanë lidhur dhe e kanë goditur. Më pas ata i kanë marrë edhe paratë 70-vjeçares.

Personat që e kanë plaçkitur, kanë qenë të maskuar. Raportohet se gjatë natës kanë shqyer derën. Më tej kanë dhunuar të moshuarën dhe i kanë lekët.

Policia po punon për zbardhjen e kësaj ngjarje të rëndë.