E enjte, 21 Janar, 2021
10 C
Tirana

Dy nënkryetarët e Bashkisë së Lezhës të infektuar, del rezultati i tamponit për Pjerin Ndreun

Kryebashkiaku i Lezhës, Pjerin Ndreu, bën me dije se nuk është infektuar me koronavirus. Ndonëse dy nënkryetarët e tij kanë rezultuar të infektuar, Ndreu njofton se nga dy tamponët e bërë, ka rezultuar negativ.

Reagimi i tij vjen në Facebook, si kundërpërgjigje ndaj të gjithë atyre personave të cilët kanë aluduar.

Ai thotë më tej se deri më tani, nuk ka shfaqur asnjë shenjë për tu shqetësuar.

Statusi

“Per dijeni, lidhur me aludime dhe shqetesime miqesh dhe te tjere te interesuar. Kam bere dy tampone deri tani dhe kam rezultu negativ per sa i perket Covid. Nese do kete nje tampon te trete dhe do rezultoj pozitiv, sigurisht qe nuk do e fsheh. Por deri tani s’kam asnje shenje per tu bere merak, apo per te kenaqe oreksin e ndonje kazanxhiu mediatik ketej nga ana jone!”, përfundon ai.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Të gjitha faktet përse SPAK duhet të thërrasë Berishën për 21 Janarin

Të parin që pashë duke u rrëzuar në tokë, edhe pse nuk qenkësh i vrari i parë, ishte Hekuran Deda, i cili u rrëzua...

Mashtrim në vlerën e 250 mln eurove, arrestohen 7 shqiptarë në Itali (Emrat)

Policia e Katanzaros në Itali, ka përfunduar një megaoperacion ku në pranga kanë rënë 81 persona. Në mesin e të arrestuarve janë dhe 7...

A mund t’ju paralajmërojë një ëndërr mbi sëmundjet tumorale?

Ka shumë mundësi që ju ka ndodhur edhe juve ose dikujt që njihni:të keni parë në ëndërr rënien e dhëmbëve. Jo, një makth i...

Video/ Triumfon Partizani në derbi, Tirana gjithnjë e më larg titullit

Partizani ka fituar derbin me rezultatin 1-0 kundër Tiranës. Një fitore e rëndësishme ndaj rivalit historik të kryeqytetit me golin e vetëm të Erald...

Grupi i polifonisë Fier, i kushton këngë Presidentit turk Erdogan (Video)

Premtimi i dhënë nga presidenti turk, Rexhep Tajip Erdogan për ndërtimin e Spitalit të ri në Fier nuk kishte sesi të kalonte pa falënderime,...