E premte, 24 Shtator, 2021
24.5 C
Tirana

Dy kandidatët për deputet të PS-së konfliktohen me njëri-tjetrin (Emrat)

Dy kandidatë për deputet të Partisë Socialiste në Durrës janë konfliktuar fizikisht me njëri tjetrin. Sipas ‘FaxNews’, dy kandidatët e konfliktuar janë  dhe Erion Meka.

Xhelili renditet i dyti në listën e PS në Durrës, ndërsa Meka i 15-ti, ndërkohë që ngjarja ka ndodhur në shtabin e Partisë Socialiste në qytetin e Durrësit.

Në konflikt është përfshirë edhe shefi i shtabit të PS për zonën e Plazhit, Eri Kapllani ndërsa është dashur ndërhyrja e policisë për të ndarë kandidatët, të cilët kanë shkëmbyer shkelma e grushta të shumtë në drejtim të njëri tjetrit.

Në komisariatin e Durrsëist janë shoqëruar 6 persona, mes të cilëve dy kandidatët për deputetë dhe shefi i shtabit të PS-së, Eri Kapllani.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Mbretëria” e Kozakut, si kërcënim për një gjeneratë

Nga: Mentor Kikia Njëri që u quajtka Kozak, qenka shpallur mbreti i Instagramit dhe Tik-Tokut. Por një tjetër që u quajtka Fabio, mesa duket pretendent...

“Mbreti i Instagramit” në sherr me “mbretin e burgut”, “lufta” për famë

Rrjetet sociale janë kthyer në “ushqimin” e përditshëm të rinisë. Aty mund të gjesh video argëtuese, edukuese, por në të shumtën e rasteve rinia...

E kemi ditur gabim, ja çfarë ngjyre ka në të vërtetë Dielli

Nga Dr. Alastair Gunn Sigurisht që nuk ka ngjyrën e verdhë, që endeshin zakonisht në librat tuaj shkollorë. Dielli lëshon dritë në një gamë të...

Të isha socialist, do gëzohesha pafund kur Berisha e baltos Bashën kësisoj…

Nga: Artur Zheji Vetëm pak kohë më parë nuk mund të mendohej kurrë kjo që po ndodh këto kohë, edhe sikur të futeshin në punë...

“Zëri i Amerikës” shkruan për rigjykimin e Fatmir Mediut

Në Shqipëri, Gjykata e posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar u shpreh sot në favor të gjykimit të ish ministrit të...