E martë, 14 Korrik, 2020
26 C
Tirana

Dy hapa larg portës së boshatisur, futbollisti i Interit s’bëri dot gol

Më të lexuarat

Kur tifozët e Interit po përgatiteshin të festonin golin e tretë ndaj Sassuolos, Roberto Gagliardini bëri “gafën e vitit”.

Mesfushori zikaltër, ishte vetëm dy hapa larg portës së boshatisur, mirëpo nuk mundi që të shënonte gol.

Me shumë gjasë, pas këtij gabimi, kritikat dhe “meme-t” do të vijojnë deri në ndeshjen tjetër të Interit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Pandemia/ Regjistrohen dy viktima të tjera në Shqipëri

Dy pacientë të tjerë kanë humbur jetën në spitalin Infektiv, për shkak të koronavirusit, në 24 orët e fundit. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, bëhet fjalë...

Bilanci/ Sërish numër i lartë të infektuarish gjatë 24 orëve të fundit

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit janë regjistruar 96 raste të reja me koronavirus në Shqipëri. Vijon... Deklarata e plotë: COVID-19/...

Vaj plazhi dhe kafe kontrabandë, bien në pranga dy persona

Dy persona janë arrestuar sot ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim, pasi kryenin veprimtari kriminale në fushën e kontrabandës me mallra për të...

Vidhnin sasi të mëdha ari dhe i kthenin në shufra, bien në pranga 7 shqiptarë

Policia italiane ka goditur një grup kriminal të cilët akuzohen për grabitje të banesave. Në pranga kanë rënë 15 persona: shtatë shqiptarë, dy egjiptianë, dhe...

Rikthehet pagesa shtesë e ushqimit për efektivët e Forcave të Armatosura

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, njofton se mijëra ushtarakë shqiptarë do të kenë çdo muaj në pagën e tyre, një shtesë prej 10 mijë...