E enjte, 20 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

Durrës/Xhaxhai 50-vjeçar në një lidhje dashurie me mbesën 27-vjeçare

Një personazh që njihet në Durrës, 50-vjeç, është vënë në pranga pas denoncimit nga mbesa e tij, sepse ai nuk pranonte që ti jepnin fund lidhjes së tyre 2 vite e gjysmë. Xhaxhai i cili kishte familjen e tij, kishte krijuar një raport intim me mbesën e tij, dhe për këtë nuk ka qenë në dijeni askush. Ky rast është publikuar sot në emisionin “Shqipëria Live”, ku janë dhënë detajet e këtij rasti shokues.

Xhaxhai Festim Haderi, 50-vjeç, krijoi marrëdhënie me mbesën e tij 27-vjeçare. Ata kishin krijuar raport dashuror me njëri-tjetrin, por kur vajza kërkoi që një lidhje e tillë të ndërpritet, xhaxhai nisi me përndjekjen dhe dhunën psikologjike ndaj mbesës. Ai nuk e pranoi faktin dhe u denoncua nga vajza, e si pasojë policia e arrestoi atë.

Xhaxhi i ka ushtruar presion psikologjik mbesës, në kohën kur ajo kishte vendosur për ti dhënë fund lidhjes. Ai e kërcënonte se do i tregonte familjarëve, për lidhjen e tyre.

Xhaxhai është i martuar dhe ka fëmijë. Lidhja mes dy anëtarëve të familjes ka nisur kur kanë qenë njëherë së bashku diku, në një ambient vetëm.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...