E shtunë, 12 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Durrës/U ishte kthyer në makth, 38-vjeçari përndiqte çiftin e bashkëshortëve

Një rast i pazakontë ka ndodhur në qytetin bregdetar të Durrësit, ku një 38-vjeçar ka kanosur dhe përndjekur një çift bashkëshortësh.

Në lidhje me këtë rast, blutë e Durrësit njoftojnë se kanë arrestuar në flagrancë shtetasin me inicialet A.S., 38 vjeç, banues në Durrës.

Ky i fundit ka kanosur, përndjekur dhe ndërhyrë në jetën private të shtetasit A.C., 40-vjeç, banues në Durrës dhe bashkëshortes së tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Të shtëna me armë në SHBA, 13 të plagosur, autori ende i lirë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të Teksas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku një person ka shtënë me armë duke lënë të...

Përmbyset autoboti me naftë në Elbasan, bllokohet shoferi

Një autobot me karburant është përmbysur mesditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, pranë fshatit Xibrakë. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se shoferin e ka zëne...

Shpërthimi i kontrolluar i ‘gjobës’ Becchetti

Nga: Agim Baçi Dikur qarkullonte në internet një letër që një vajzë i dërgonte së ëmës, e cila në thelbin e saj lidhej me gjetjen...

Uells-Zvicër/ Pjesa e parë pa gola, portierët vendimtarë me pritjet e tyre

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura, pjesa e parë e ndjeshjes midis Zvicrës dhe Uellsit. Një 45 minutësh ku spektakël dhuruan portierët e skuadrave...

Vrasja e 20-vjeçares në Greqi, zbulohet makina me të cilën janë larguar autorët

Zbardhen detaje të reja në lidhje me vrasjen e 20-vjeçare britanike Caroline, e ndodhur pak javë më parë në Greqi. Në emisionin e gazetarit grek...