Sport

Duke tymosur cigare gjigante marjuane, befason Mike Tyson (Video)

               Publikuar në : 20:40 - 11/02/19 Enno

Mike Tyson është një ndër boksierët më të mëdhenj në historinë e këtij sporti. Tashme në moshën 52-vjeçare, ka një fermë të vetën në Kaliforni, ku kultivon marijuanë, gjë që është e lejuar me ligj në këtë shtet.

Ish-kampioni përveç boksit që është një ndër pasionet e tij të mëdha, duket se ka dhe marijuanën “pasion”. Ai publikisht e ka pranuar se e konsumon gjithmonë këtë bimë, madje edhe gjatë kohës që ishte duke u marrë me sport.

 

View this post on Instagram

 

@miketyson Smoking A Fatty W/ @breal @brealtv 😱💨 Tag a friend 😤 Follow @cmw420tv

A post shared by Cannabis Marijuana Weed (@cmw420tv) on


Këtë fundjave ai ka marrë pjesë në një festival të marijuanës dhe ka shijuar gjithçka duke tymosur një cigare gjigante. Kjo video është publikuar në Instagram dhe Tyson duket se po dëfrehet nga pamjet.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT