E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Duka u ngre moralin lojtarëve, premio të çmendur për çdo fitore të Kombëtares

Pas shkarkimit të trajnerit Panucci, situata tashmë duket se është në një krizë, ndërsa presidenti Duka po mundohet t’u kthejë moralin djemve të Kombëtares.

Ai ka vendosur që të vërë në dispozicion një shumë prej 150 mijë eurosh, për çdo fitore që do të arrijnë  në ndeshjet në vazhdim të eleminatoreve.

Ky stimulimin vjen në prag të ndeshjes ndaj Andorrës në transfertë, ku ekipi do të drejtohet nga Ervin Bulku.

Megjithatë, Duka e ka lënë gjithçka në dorë të lojtarëve, ndërsa nuk përjashtohet shtimi i shifrave në rast se arrihen fitore të mëdha.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

S’ka më sekrete/ Ja kur do të mbahet Festivali i 60-të i Këngës në RTSH

Edicioni i 60-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar do të përfcillet LIVE për publikun shqiptar në mbrëmjet e 27,28 dhe 29...

Ekzekutimi i ish-deputetit, bashkëshortja nxjerr emrat dhe ndryshon dëshminë

Natalina Ujka, bashkëshortja e biznesmenit shkodran Pashko Ujka, ka treguar për grupin hetimor se personat me të cilët bashkëshorti i saj ka pasur konflikte...

Misteret e pazgjidhura të Luftës së Dytë Botërore

Ne të gjithë i duam misteret, dhe Lufta e Dytë Botërore siguroi shumë të tilla. Shkalla e madhe e luftimeve dhe e taktikave të tokës së djegur, solli...

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...