E diel, 13 Qershor, 2021
18.5 C
Tirana

“Dua të bëjmë një tjetër fëmijë”, Lorik Cana surprizon me përgjigjen

Bashkëshortja e Lorik Canës kërkon një familje të madhe, por kjo kërkesë duket se nuk është mirëpritur mjaft mirë nga ai.

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monika janë prindër të dy fëmijëve, djali Bojken dhe vajzës Enkeleida. Vogëlushja erdhi në jetë vetëm 10 muaj më parë, dhe Monika dëshiron të bëjë sërish fëmijë.

Kërkesën ia ka bërë në rrjetet sociale, por përgjigjja ishte jashtë pritshmërive.

Ajo i bëri kërkesën në një mesazh në Instagram, ku i shkruan: “Dua të të bëj me një tjetër fëmijë, dalin shumë të bukur”.

Por ish-kapiteni i Kombëtares i është përgjigjur shkurt dhe prerë. “Jooooo, mjaft, më ke lodhur”, iu përgjigj Lorik Cana.

Ai ndau mesazhet me bashkëshorten me ndjekësit e tij në InstaStory, duke kërkuar mendimin e tyre për propozimin e Monikës.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Belgjika mposht me lehtësi Rusinë, Lukaku i dedikon golin Eriksen (Video)

Përfundon ndeshja midis Belgjikës dhe Rusisë, e vlefshme për grupin B të kompeticionit europian ''EURO 2020''. Skuadra e drejtuar nga Martinez ka shkatërruar rusët...

VOA: Takimin më të vështirë, Biden do e ketë me Erdogan

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan do të takohet me presidentin amerikan Joe Biden të hënën në takimin e nivelit të lartë NATO-s për diskutime...

Putin nënshkruan ligjin që mbron të dhënat e zyrtarëve të sigurisë

Presidenti rus, Vladimir Putin, ka nënshkruar një ligj që po vlerësohet se mund të pengojë përpjekjet për ekspozimin e korrupsionit ose kërkesën për llogaridhënien...

Itali: Vaksinimi me AstraZeneca, vetëm për personat mbi 60 vjeç

Vaksina Astrazeneca në Itali do të përdoret vetëm për njerëzit mbi 60 vjeç. Lajmi vjen pas rasteve të rralla të trombozës që kanë ndodhur...

Shqipëria ngjitet në çatinë e botës, por me cilat prioritete?

Shqipëria u zgjodh dje anëtare e përkohshme në Këshillin e Sigurimit. Duke filluar nga 1 janari i vitit 2022, Shqipëria do të ulet për...