E enjte, 20 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

“Dua më shumë Margaritën se Monikën”, ja çfarë mendon Kryemadhi për deklaratën e Metës

Monika Kryemadhi ka komentuar deklaratën e presidentit Meta se, “dua më shumë Margaritën se Monikën”.

“Nuk dua të komentoj deklaratat e presidentit. Por marrëdhënia mes dashurisë për vendin dhe dinjitetit dhe integritetit të çdo njeriu është më shumë se dashuri personale. Dashuria personale është brenda katër mureve të shtëpisë dhe është respekt reciprok që secili ka ndaj njëri-tjetrit. Dhe kur secili nga ne merr një pozicion publik, merr përgjegjësi dhe tregon përgjegjshmëri ndaj pozicionit të tij, unë nuk mendoj se ka të bëjë dashuritë sentimenale, personale apo individuale. Marrëdhënia me vendin dhe institucionet kalon edhe limitet marrëdhënies së prindit ndaj fëmijës“, u shprej Kryemadhi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...