E premte, 28 Janar, 2022
9.5 C
Tirana

Donaldi i jep fund miqësisë me Arjolën: Nuk i flas më! (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme, në “Big Brother VIP” disa nga banorët e akuzuan Arjolën se po viktimizohet me sjelljen e saj.

Ajo pati gjithashtu debate me Donaldin, të cilit i ka thënë se e ka respektuar dhe i ka besuar. Donaldi u revoltua dhe tha se i ka folur sepse mendon se ajo është pozicionuar pas Ilirit.

Pjesë nga biseda:

Donaldi: Unë Arjolës nuk i flas më, për asnjëlloj gjëje. Tull gjërat në kokë… unë kam dashur ta ruajë, se më ka ardhur keq. Më vjen keq, se ka tre fëmijë, të betohem më vjen keq.

Antonela: Unë s’e kam pasur shansin këtu të tregojë një histori timen, se s’ma ka dhënë kush atë hapësirë, se ulesh me Arjolën tregon ajo.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Fakte të panjohura mbi shkencëtarët më të famshëm të të gjitha kohërave

Ju ndoshta mund t’i njihni emrat e këtyre figurave historike të shkencës, si dhe zbulimet e tyre më të famshme. Por ndoshta mund të...

Pas acarit, rikthehen reshjet e shiut. Si do të jetë moti për këtë fundjavë

Reshjet e shiut pritet të jenë prezente që në orët e para të 24-orëshit të ditës së shtunë, në pjesën më të madhe të...

Shp*rthimi në banesën e Dukës, 34-vjeçari i arrestuar me shenja dj*gie në dorë

34-vjeçari i arrestuar për vendosjen e tritolit në banesën e kreut të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, rezulton me shenja djegie në dorë....

Pa të dashurën me shokun e tij, detaje nga sherri me th*ka në Berat

Detaje të reja janë hedhur në dritë sa i takon sherrit me thika në Berat, ku dy persona përfunduan me plagë të shumta në...

Faza e fundit e konfliktit dhe fati i “Foltores”

Nga: Ergys Mërtiri Pas muajsh tensione që degjeneruan deri në konfrontim fizik, përplasja Basha-Berisha po fillon të zbehet, ndërsa revolucioni i organizuar nga foltorja shkon...