E diel, 16 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

Donaldi i jep fund lidhjes: Po e kthej nga të gjitha anët, më mirë jemi vetëm

Duket se marrëdhënia e Donaldit me Beatrix-ën është krisur.


Pas spektaklit të mbrëmshëm, ku Beatrix shprehu rezerva në lidhje me qëndrimin e Donaldit, të dy janë sqaruar pas prime-t dhe i kanë dhënë fund mes tyre.

“Nuk jam unë as robot, as klloun ja q*fsha ropt, kam dhe unë mendjen time”, u shpreh Donaldi.

“Nuk po ta kërkoj këtë gjë, asgjë s’po të kërkoj”, thotë më tej Triksa.

Donaldi është shprehur se në këtë pikë të lojës, është më mirë që secili prej tyre ta vazhdojë rrugëtimin i vetëm.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...