E mërkurë, 20 Janar, 2021
4 C
Tirana

Do kandidojë për president, Kanye West raportohet se po lufton me bipolaritetin (FOTO)

Ylli i muzikës Kanye West, producent dhe sipërmarrës i njohur, njoftoi në Twitter se synon të kandidojë për president të Shteteve të Bashkuara këtë vit.

Nuk është e qartë nëse West është gati të ndërmarrë një fushatë serioze kundër presidentit të SHBA, Donald Trump dhe kandidatit të supozuar të demokratëve, Joe Biden, në zgjedhjet e nëntorit.

Ai ka qenë më parë një mbështetës i hapur i presidentit Trump, madje është takuar me të në zyrën ovale të Shtëpisë së Bardhë.

Pas lajmit se do kandidojë për t’u bërë president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, raportohet se reperi po përballet me çrregullimin e bipolaritetit.

“Kanye, i cili ka folur edhe në të kaluarën për të qenurit bipolar, “ka bërë një punë të paqme për përmirësimin e tij”, raporton People.

“Kim është e shqetësuar, si e gjithë pjesa tjetër e familjes. Është jashtëzakonisht stresuese për Kim, sepse sjellja e Kanye është e paparashikueshme. Ajo është e shqetësuar”, shtoi burimi. “Episodet zakonisht zgjasin për disa javë dhe më pas gjërat kthehen në normalitet. Kim shpreson se kështu do të ndodhë edhe këtë herë”.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Mandati i parë i Bajden, do të lihet në hije nga trazirat civile në SHBA

Video/ Gol i “çmendur” në Angli, portieri shënon nga porta në portë

Portieri i Njuport, Tom King, në Ligën e Dytë angleze, ka shënuar një gol të çmendur ditën e sotme, që po bën xhiron e...

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...