E hënë, 13 Korrik, 2020
31 C
Tirana

“Do jetë i kripës dhe i piperit, jo i sheqerit”, Elisa Spiropali zbulon gjininë e bebit (VIDEO)

Më të lexuarat

Në prag të muajit të shtatë të shtatzënisë, ministrja Elisa Spiropali, ka zbuluar në studion e “Ftesë në 5” se do sjellë në jetë një djalë. Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, njëherësh dhe zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali, tha se po kalon një shtatzëni të lehtë dhe të mbarë, që deri tani nuk e ka penguar të vazhdojë punën dhe angazhimet e shumta.

Ndonëse dëshira e të shoqit ka qenë për një tjetër motër për Naltën e tyre 4 vjeçare, ajo do sjellë në jetë një djalë. Sa i përket nepsit të shtazënisë, Elisa tha se gjatë kësaj kohe është shumë e dhënë pas ushqimeve të kripura dhe pikante, duke veçuar turshitë dhe ushqimet që kanë shumë piper.

“Tani, sigurisht që oreksi është më i shtuar, kam shumë neps si të gjitha gratë…Të kripura dhe pikante, nuk jam e të ëmblave, nuk jam njeri që kam qejf të ha çokollata, jo.

Po këto pikantet po, turshitë, ushqimet që kanë piper, këto më shijojnë shumë. Kështu djali do më ngjajë mua, do jetë i kripës dhe i piperit, jo i sheqerit”, tha ajo duke qeshur.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zbardhet skandali/ ‘Drejtoresha e kopshtit pranon fëmijët e të infektuarve me urdhër nga lartë’

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa, akuzon punonjësit e kopshtt Nr. 18 në Tiranë, se kanë pranuar fëmijën e një të infektuari që punon...

“Gjendja jashtë kontrollit”, qytetari denoncon tek Berisha ç’po bëhet me të infektuarit

I ashtëquajturi qytetari digjital, denoncon tek ish-kryeministri Berisha rastin e shumë personave të cilët janë në gjendje të rëndë, por atyre nuk u bëhet...

Johnson u bën thirrje qytetarëve t’i kalojnë pushimet brenda vendit

Kryeministri britanik, Boris Johnson, i ka bërë thirrje qytetarëve që t’i kalojnë pushimet brenda vendit këtë verë. “Ky vend është i bekuar në mënyrë unike...

“Nuk është lojë, rrezikohet jeta”, Manastirliu publikon foton e pacientit me tuba në hundë

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, çdo ditë paralajmëron në shenjë këmbane alarmi se koronavirusi është i rrezikshëm, ndaj duhet kujdes. Ajo ka sinjalizuar qytetarët duke...

Qeveria e Kosovës bën të detyrueshme mbajtjen e maskave në publik

Qeveria e Kosovës ka vendosur sot që të bëjë të detyrueshme mbajtjen e maskave nga të gjithë qytetarët në ambiente publike. Gjatë seancës së sotme,...