E enjte, 24 Qershor, 2021
19.5 C
Tirana

“Ditë për t’u mbajtur mend”, s’do ta besoni për çfarë është surprizuar Lorik Cana

Ish-kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana, ka publikuar një video, duke treguar se bashkëshortja e tij po gatuan për herë të parë pas dy muajsh. Ai dhe bashkëshortja e tij Monica janë ndër çiftet më të dashura në Shqipëri, e ndërsa nuk mungojnë edhe batutat pikante nga dy palët.

Në video shihet Monica që po gatuan, dhe kjo sipas ish-futbollistit është një ditë për tu mbajtur mend.

“08.09.2020. Ditë për t’u mbajtur mend. Monica Cana më në fund po gatuan pas 2 muajsh”, ka shkruar Lorik Cana krahas videos.

Çifti janë prindër të dy fëmijëve, një djali me emrin Boiken dhe një vajze të quajtur Enkeleida.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

”Grupi i Ferrit”/ Kualifikohen Franca, Gjermania dhe Portugalia

Përfundojnë dy ndeshjet e grupit F. Hungaria ka befasuar Gjermaninënë “Allianz Arena”, teksa i ka mbyllur këto 90 minuta në barazim 2-2. Hungarezët zhbllokuan...

Euro 2020/ Plotësohet rebusi i 1/8-ave, ja përballjet me eleminim direkt

KALENDARI I 1/8-AVE E Shtunë 26 Qershor Uells vs Danimarkë (18:00, Amsterdam) Itali vs Austri (21:00, Londër) E Diel 27 Qershor Holandë vs Rep. çeke (18:00, Budapest) Belgjikë...

Izraeli paralajmëron masa për shkak të variantit Delta

Izraeli njoftoi të mërkurën (23 qershor) se do të shtyjë lehtësimin e hyrjes së turistëve individualë për shkak të shqetësimeve për përhapjen e variantit...

Blinken: SHBA nuk ka partner e mik më të mirë se Gjermaninë

Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken falenderoi të mërkurën Kancelaren e Gjermanisë, Angela Merkel për “udhëheqjen e jashtëzakonshme” duke thënë se “SHBA nuk kanë...

Gara ‘formale” për kreun e AMA shton shqetësimet për lirinë e medias

Komisioni Parlamentar për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik – me deputetë në përfundim të mandatit dhe të ashtuquajturën opozitë parlamentare, vendosi të mërkurën...