E martë, 27 Korrik, 2021
35.5 C
Tirana

“Dhjetëra shqiponja nga Franca”, ja kë mirëpret Meta në protestën e 2 marsit

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, po vijon fushatën e ftesës së shqiptarëve për të marrë pjesë në tubimin që do të zhvillohet pasditen e 2 marsit në Tiranë, në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’. Meta ka shpërndarë një postim të artistit Niko Dhales, i cili thotë se do të jetë i pranishëm në tubimin e së hënës pasdite.

Statusi

Mirësevjen artisti ynë i dashur që u largove 30 vite më parë drejt Francës, z.Niko Dhales.
Dhjetëra shqiponja po bashkohen edhe nga Franca me Pranverën Kuqezi më ✌mars në Tiranë. Mirënjohje dhe nderim atdhedashurisë tuaj.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Emri/ Kush është personi i dyshuar për trafik droge, që i shpëtoi policisë

Zbardhet emri i personit i cili arriti që t'i shpëtonte operacionit të policisë ditën e sotme, në zonën e ''Varrit të Bamit'' në kryeqytet,...

Koronavirusi/ Brataj: Delta ka edhe 3 variante të tjera

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj deklaroi se varianti indian i koronavirusit, Delta pritet që të mbizotërojë të gjithë botën, dhe se ky mutacion,...

Covid/ Mbi 3,600 testime në 24 orët e fundit, numri i rasteve aktive në rritje

Situata epidemiologjike në vendin tonë mbetet e qëndrueshme. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit, janë regjistruar 31 raste...

Gërdeci/ Kreu i SPAK: Çështjes së Mediut do t’i shkojmë deri në fund

Në Shqipëri, Gjykata e Posaçme e Shkallës së parë për Korrupsionin dhe Krimin e organizuar rrëzoi sot kërkesën e Prokurorisë së posaçme, SPAK, për...

Nostalgji futbolli/ Valdano: “Raùl mund të përmblidhet në dy koncepte…”

Jorge Valdano për Raul Gonzalez Blanco: "Një ditë para debutimit të tij, unë i bëra një pyetje për ta provuar, kështu i thashë: 'Po mendoj...