Aktualitet

Detajet/ Mjeti del nga rruga, humb jetën 31-vjeçari


               Publikuar në : 07:50 - 20/07/19 M. S

Një 31-vjeçar ka humbur jetën në orët e para të ditës, pasi mjeti në të cilën udhëtonte është përplasur me bordurën e rrugës. Aksidenti me pasojë jetën ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Tiranë, në afërsi të TEG-ut.

“Në aksin rrugor Elbasan-Tiranë,  në afërsi të TEG-ut, mjeti me drejtues shtetasin B. M., 31 vjeç, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur me bordurën e rrugës.

Si pasojë e përplasjes, ka ndërruar jetë vetë drejtuesi i mjetit. Grupi hetimor vijon punën, për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të aksidentit”.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT