E hënë, 14 Qershor, 2021
14.5 C
Tirana

Deputeti i përgjigjet akuzave të PD: Policët rrezikuan jetën

Pas akuzave të PD-së në drejtim të Policisë së Shtetit, ka reaguar edhe deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu.

Sipas Ndreut, policët rrezikuan jetën ditën e sotme në përballje me grabitësit, të cilët morën 7 milionë euro në Aeroportin e Rinasit, ndërsa u shpreh se homopolitikanët janë shëmtia e shoqërisë pasi gjithmonë e gjejnë fajtorin te uniformat blu.

“Policët rrezikuan jetën dhe reaguan në mënyrë të menjëhershme dhe profesionale. Homopolitikanët me argumentet e tyre janë shëmtia e gjithë kësaj shoqërie që gjejnë policët fajtorë gjithmonë edhe kur bëjnë detyrën më së miri!”, shkruan deputeti.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Një ditëlindje dhe një ditëvdekje

Nga Sokol Balla Gramoz Ruçi bën 70 vjeç në dhjetor, por zëre se ditëlindja e tij ka qënë dje. Tre dekadat e jetës politike të...

Euro 2020/ Hollanda mund Ukrainën në ndeshjen emocionuese me 5 gola

Takim i mbrëmjes, ai midis Hollandës dhe Ukrainës është mbyllur me vrull pasi plot 5 gola u shënuan në pjesën e dytë. Hollanda fitoi...

Gurët e tëmthit, shkaktarët dhe të rrezikuarit

Gurët e tëmthit formohen kur lëngu i grumbulluar në fshikëzën e tëmthit mpikset ose ngurtësohet në copa të vogla materiali të ngjashme me gurët....

Takimi Rama-Blinken, ja marrëveshja e nënshkruar. Fjala e Blinkenit dhe Ramës

Kryeministri Edi Rama dhe Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken kanë zhvilluar një takim në Bruksel ditën e sotme. Fryt i këtij takimi ishte marrëveshja...

Itali/ Ngjarje tragjike në Romë, 4 viktima mes tyre autori dhe 2 të mitur

Një burrë i moshuar, 84-vjeçari Salvatore Ranieri, dhe dy vëllezër të moshës 5 dhe 10 vjeç, David dhe Daniel Fusinato, u vranë në Konsorciumin...