Kronikë

Denoncimi: Zhduken 8 borëpastruese në bashkinë e Pukës

               Publikuar në : 07:50 - 12/01/19 S.N

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim, teksa shkruan se janë zhdukur 8 borëpastruese në bashkinë e Pukës. Në një postim në Facebook, Berisha ka publikuar mesazhin e mbërritur nga qytetari, i cili thotë se këto borëpastruese ishin dhuruar 2 vite më parë.

DENONCIMI
Zhduken 8 borepastruese ne bashkine e Pukes.
Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb
Persh Doktor kjo eshte borepastruesja e qytetit Pukes e vetme qe pastron rruget private por, qe krenohet bashkia me te 8 borepastrueset e dhuruara dy vjet me pare nuk dihet se ku janë.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT