Kronikë

Denoncimi/ “50-vjeçari u dhunua me pasojë vdekjen, policia fsheh ngjarjen”

               Publikuar në : 12:43 - 16/05/19 Enno

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar vdekjen e një 50-vjeçai në Vlorë, ku sipas tij dhe qytetarit që i ka dërguar mesazhin, policia ka fshehur një ngjarje dhune me pasojë vdekjen.

Ngjarja ka ndodhur 3 ditë më parë në sheshin e “Flamurit” dhe sipas qytetarit dixhital familjarëve në fillim u tha që ishte aksident,më pas nuk thanë më asgjë. Ndërsa ditën e sotme ai ka ndërruar jetë.

Mesazhi i plotë:

Fshihet nga narkopolicia krimi i shemtuar, rrahja me pasoje vdekjen e qytetarit ne Vlore!

Miq, fshehja e krimeve tipar i narkopolicise se Vasal Kimikut dhe Edvin Mashtrimit!

Miq, cdo dite qytetaret denoncojne narkopolicine per fshehje te krimeve.

Shkaku kryesor i ketij qendrimi kriminal eshte sepse narkos me uniforme jane autore te tyre ose krimet jane kryer nga bandat e partise!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Doktor të përshëndes.

Një qytetarë me emrin Alfred Deliaj rreth 50 vjeç.

Para 3 ditësh u gjënd në sheshin e flamurit i rrahur me fraktura në kokë.

Sot ndëroj jetë.

Familjarëve në fillim u tha që ishte aksident..,më pas nuk thanë më asgjë.

Askush nuk e raportit nga mediat, apo komunikatë nga policia e shtetit.

Terr informativ verifikojeni.

Të uroj shëndet.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT