E enjte, 21 Tetor, 2021
21.5 C
Tirana

Del formacioni i kombëtares; Uzuni dhe Broja na mbajnë mbi shpatulla

Trajneri Edi Reja ka surprizuar me një formacion aspak të ngjashëm me atë që luajti ndaj Andorës.

Ja formacioni zyrtar:

Berisha; Gjimshiti, Veseli, Ismajli, Hysaj, Memolla; Bare, Laçi; Uzuni, Cikalleshi, Broja

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Paloma përlot me rrëfimin e rrallë: Abortova dy shtatzëni (VIDEO)

Paloma është një ndër konkurrentet e "Big Brother VIP" e cila ka shkaktuar shumë polemika në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Së fundmi,...

Çmimi Nobel në ekonomi-ide të reja mbi tregun e punës dhe pagën minimale

Nga: Adrian Civici Çmimi Nobel në ekonomi për vitin 2021 ju akordua tre ekonomistëve të shquar, përfaqësues të ekonomisë eksperimentale: David Card, Joshua Angrist dhe...

Dy satelitët e Shqipërisë në hapësirë/A po imiton Rama projektin e Erdoganit?

Dy satelitët e Shqipërisë do të lëshohen në hapësirë në mars dhe qershor. Kryeministri Rama publikoi një video, ku diskutohet për planin e qeverisë...

Dhunoi kryebashkiakun e Selenicës, pranga 57-vjeçarit. Dalin dyshimet e para

Një 57-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës, pasi akuzohet se ka goditur kryetarin e Bashkisë së Selenicës, Pëllumb Binaj. Pas hekurave...

Shto ujë e shto…komisione

Nga: Skënder Minxhozi Lulzim Basha po përpiqet të krijojë një axhendë paralele me "Foltoren" e Sali Berishës, e cila po gërryen prej javësh jo vetëm...