E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Degradon situata brenda “Big Brother VIP”. Monika gjuan me mandarinë Fifin

Monika, Fifi dhe Paloma vijojnë të mbajnë lojën e tyre, ndërsa orët e fundit zihen për pastërtinë. Kjo është një lojë mes tyre, por ka filluar që të bëhet e besueshme për lojtarët e tjerë, të cilët në mjaft raste kanë ndërhyrë që situata të mos degradohej më tej.

Aktorja Monika Lubonja dhe këngëtarja Fifi, vijojnë që t’i mbajnë lojën njëra-tjetrës dhe zihen vazhdimisht me tone të larta.

Për ta bërë sa më të besueshme zënkën mes tyre, ato kanë vazhduar me planin ku Monika godet Fifin me mandarinë.

Debati:

Monika: Mbaje! Të ka marrë malli pse nuk më pe?

Fifi: Veç vazhdo të lutem. Ec! Mos mu përzi kurrë sa herë fshin.

Monika: Po ik o ik se s’ta…

Fifi: Gruaja 50 vjeç bën kështu gjestesh. Duhet të të vijë turp

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Bora dhe Semi do të "hakmerren" ndaj Donaldit në "Për’puthen Prime"

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...

“Jam në Dubai, s’jam arratisur”/ Nipi i deputetit të PS-së: Ngjarje e stisur

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist, Rrahman Rraja konfirmon se nuk është arratisur, pasi akuzohet se së bashku me dy persona të tjerë, kanë...

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...

Ne përmbytemi rregullisht, e nuk vëmë mend nga asnjë fatkeqësi

Nga: Mentor Kikia Ka ndryshuar klima o budallenj! Duhet të ndryshojmë dhe ne, ndryshe do të ngordhim. Vetëm pas një jave me reshje, vjen paralajmërimi i...