E martë, 14 Korrik, 2020
26 C
Tirana

“Dëgjoj këngën ‘Kuq e Zi’ para ndeshjeve”, Vojvoda: Ju tregoj skuadrën dhe lojtarin e preferuar

Më të lexuarat

Ashtu si pjesa më e madhe e futbollistëve, edhe Mërgim Vojvoda tani po kalon më shumë kohë në rrjete sociale, ku së fundi u bë pjesë e një sfide, ku veç të tjerave, nëpërmjet një postimi në “Instastory”, ka zbuluar klubin, lojtarin e preferuar, si dhe këngën që e dëgjon gjithmonë para ndeshjeve.

Vojvoda tregoi se klubi i tij i preferuar është Chelsea, ndërsa futbollist të preferuar e ka Ronaldinho. Numri i preferuar i kosovarit të Standard Liege është 27, ndërkohë që kënga që dëgjon para ndeshjeve është ajo Unikkatil që titullohet “Kuq e Zi”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Chelsea ofron 100 milion euro për yllin e Atletico Madrid

Sistemi proporcional rajonal, kërkohet garanci për pragun zgjedhor

Deputeti Myslym Murrizi ka kërkuar garanci nga mazhoranca, që pragun kombëtar duhet të jetë natyral në çdo qark, në mënyrë që të mos ikin...

Dita e Bastijës/ Meta letër Macron: Mbështetja e Francës, motivim për përmbushjen e reformave

Presidenti Ilir Meta ka uruar homologun e tij francez, Emmanuel Macron, me rastin e Festës Kombëtare të Francës, Ditën e Bastijës. Kreu i shtetit shpreh...

Komisioni i Ligjeve/ PS: Pragu elektoral të zgjidhet në formulimet e Kodit Zgjedhor

Ka rinisur mbledhja e Komisionit të Ligjeve për ndryshimet Kushtetuese në lidhje me pragun elektoral, koalicionet si edhe listat e hapura. Relatorja nga mazhoranca për...

Pandemia/ Regjistrohen dy viktima të tjera në Shqipëri

Dy pacientë të tjerë kanë humbur jetën në spitalin Infektiv, për shkak të koronavirusit, në 24 orët e fundit. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, bëhet fjalë...

Bilanci/ Sërish numër i lartë të infektuarish gjatë 24 orëve të fundit

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit janë regjistruar 96 raste të reja me koronavirus në Shqipëri. Shpërndarja gjeografike e...