Stil

“Dardha bie nën dardhë”, vajza e Robert Aliajt mahnit jurinë në Belgjikë


               Publikuar në : 16:44 - 14/02/20 M S

Vajza e Robert Aliaj, ka shkëlqyer në fazën e audicioneve të fshehta në “The Voice Kids” në Belgjikë, shtet në të cilin ajo është lindur dhe rritur.

Gala e cila konkurroi me këngën “Don’t know why”, falë zërit melodioz, ajo bëri që të katërt anëtarët e jurisë të kthenin karriget që në notat e para muzikore.

Sikundër duket qartë edhe nga videoja, Roberti nuk përmbahet nga emocionet.

Gala zingt Don't Know Why van Norah Jones

Wow! ? Gala legt de lat alvast erg hoog voor deze avond… ?

Gepostet von The Voice Kids – VTM am Donnerstag, 13. Februar 2020


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT