E hënë, 18 Tetor, 2021
11.5 C
Tirana

“Dance With Me 6” plot surpriza, zbulohen 3 çifte të tjerë

Më 16 shtator pritet të startojë “Dance with me 6”. Nën moderimin e Alketa Vejsiut dhe regjinë e Vera Grabockës, 6 çifte personazhesh të njohur do të konkurrojnë me njëri-tjetrin çdo javë, në disiplina të ndryshme të kërcimit.

Pak më herët janë zbuluar dy çifte konkurrente të edicionit të gjashtë. Kejvina Kthjella do të jetë në çift me Eduart Ndocajn, ndërsa Era Rusi me moderatorin Florian Agalliu.

Blitz.al ka zbuluar edhe 3 çifte të tjerë që do të jenë pjesëmarrës në spektaklin që pritet të startojë në fillim të shtatorit.

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga do të jetë në çift me ish-konkurrentin e Big Brother, Valer Kolnikajn. Këngëtari Mateus Frroku do të jetë në çift me Eliona Pitarkën, aktoren e “Duplex”. Një tjetër konkurrent do të jetë edhe moderatori i “Trokit”, Ermal Peçi. Përsa i përket partneres së tij, ende nuk dihet se cila bukuroshe do të shfaqet krah tij.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mbështetësve të Lulzim Bashës tani po u del “droga”

Nga: Alfred Peza Lehtësia e papërballueshme me të cilën Lulzim Basha u artikuloi vendimin për largimin e Sali Berishës nga Grupi Parlamentar i PD, pas...

Itali/Vodhi brioshët, të nesërmen i paguan. Pronari i lokalit i ofron një punë

Ai vjedh brioshët në lokal, pastaj të nesërmen kërkon falje dhe paguan. Një histori dëshpërimi, por edhe mbi të gjitha dinjiteti dhe solidariteti që...

Kolumbia sterilizon hipopotamët e “Mbretit të kokainës”

Një grup hipopotamësh - një trashëgimi e padëshiruar pas vdekjes së mbretit famëkeq të drogës kolumbiane Pablo Escobar - po sterilizohen. Escobar, i cili u...

Rusia në gjendje emergjence nga infektimet, një mijë të vdekur në një ditë

Rusia të shtunën regjistroi 1.000 vdekje në një ditë të vetme për herë të parë, që kur filloi pandemia. 222.000 vdekjeve nga Covid është...

Misioni Lucy i NASA-s do të kërkojë ‘fosilet’ e Sistemit Diellor

Një anije kozmike është nisur nga Kepi Canaveral me një mision për të zbuluar "fosilet" e Sistemit Diellor. Sonda Lucy do të shkojë në...