Kosova

Dalin pamjet/ Si u përleshën zyrtarët kosovarë në rrugët e Prizrenit


               Publikuar në : 20:44 - 31/10/19 B H

Ditën e djeshme në Prizren ka ndodhur një sherr mes asamblistit të PDK-së, Getoar Besimi dhe zyrtarit të Prokurimit, Nezir Rexhepi.

Ndërkohë, kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka ka bërë fajtor në lidhje me këtë përleshje, Getoar Besimin. Në fjalën e tij gjatë mbledhjes së sotme të asamblesë, Haskuka tha se Rexhepi është sulmuar nga asamblisti i PDK-së.

Sakaq, Klan Kosova ka arritur të sigurojë pamjet e përleshjes fizike, e cila ishte e regjistruar nga kamerat e bizneseve aty afër.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT