Futboll

Cutrone i papërmbajtshëm, dygolëshi i tij kualifikon Milanin në çerekfinale (Video)

               Publikuar në : 20:47 - 12/01/19 Enno

Milan ka siguruar një vend mes tetë më të mirave të Kupës së Italisë pasi ka mundur 2-0 Sampdoria-n në transfertë.

Heroi i takimit ka qenë Patrick Cutrone, i cili ka realizuar dy golat në minutat 102 dhe 108-të të ndeshjes.

Milanezët do të ndeshen në çerekfinale me fituesen e çiftit Napoli-Sassuolo.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT