Stil

Ç’po ndodh me Dua Lipën? Këngëtarja merr vendimin drastik


               Publikuar në : 12:21 - 14/10/19 user tir

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa së fundmi ka marrë një vendim drastik. Ylli i muzikës botërore ka fshirë të gjitha fotot në rrjetin social Instagram dhe kjo gjë ka “alarmuar” fansat e saj. Dua madje ka hequr edhe foton e profilit.

Ajo numëron plot 34.9 milion ndjekës në Instagram, ndërkohë që për arsye që ende nuk dihen këngëtarja ka vendosur të mos jetë më aktive.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT