Kryesore

Çim Peka sqaron incidentin gjatë intervistës me Bashën


               Publikuar në : 08:33 - 23/08/19 M. S

Pas lajmit që qarkulloi në media, se në intervistën me kreun e PD-së, Lulzim Basha, pati një incident në Syri.net, gazetari Çim Peka sqaron çfarë ndodhi.

Basha në intervistë, shembet studioja LIVE (video)

Gjatë kohës që fliste kryedemokrati, kamera ra në tokë, duke shkaktuar zhurmë të madhe. Kjo solli edhe ndërprerjen e intervistës. Moderatori sqaron se operatori ka kaluar në gjendje të fiktit ose Lipotomia, e cila karakterizohet nga humbja e papritur e vetëdijes.

Statusi

“Incidenti”!!! Igli, “operatori” i Bashes ne emision kaloi nje gjendje lipotimie ku per pasoje u rrezua dhe ra mbi kamera e ekranet e skenografrise. Tani eshte shume mire dhe gati per intervisten e radhes me Edi Ramen ne studion e “SYRI Tv”…


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT
Këtë e pëlqejnë %d blogues: