E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

Çifti i parë në ‘Për’puthen’? Melisa dhe Fationi puthen për herë të parë

Melisa dhe Fationi kanë qenë të ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko Kush Luan”. Një puntatë që dhuroi spektakël, dhe plot të papritura.

Melisa dhe Fationi, gjatë emisionit ishin të pandashëm. Gjatë sfidës “Ndaje ose puthe”, të dy dëshiruan të dhuronin puthje mes njëri-tjetrit.

Mes Anës së parë dhe Melisës, Fationi refuzoi të përgjigjej, kështu që bashkë me Melisën dhanë puthjen e parë. Ndërsa Melisa zgjodhi edhe të përgjigjej dhe të jepte puthjen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...