E martë, 25 Janar, 2022
-0.5 C
Tirana

Champions/ Çelsi “luan poker” në Rusi, PSG fiton në Stamboll

Përfundojnë dy ndeshjet e orës 18:55 në Champions League. Çelsi ka shkatërruar me rezultatin e thellë 0-3, rusët e Krasnodar në fushën e këtyre të fundit.

Takimi tjetër, ai mes Istanbul Basaksehir dhe PSG është mbyllur me fitoren e parizienëve, në shifrat 0-2.

Kampionët e Francës morën një lajm shumë të keq në minutën e 26.

Nejmar u detyrua të largohej nga fusha për shkak të dëmtimit. Braziliani i shtohet listës së gjatë të lojtarëve të PSG-së, që janë jashtë ekipi tpër shkak dëmtimesh ose Covid-19.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ndërron jetë aktori i njohur turk, luajti në serialin “Ertogrul”

Aktori i njohur turk, Ayberk Pekcan, ka ndërruar jetë në moshën 51-vjeçare. I ndjeri ka luajtur në serialin “Ertogrul” dhe “Osman”. Mediat turke thonë se...

Gjirokastritët dhe korçarët më punëtorë, Lezha, Dibra dhe Tirana më “dembele”

Qarqe të ndryshme të vendit shfaqin sjellje ekstreme ndaj punës, pasi në disa prej tyre popullsia në moshë punë (+15 vjeç) shfaq një interes...

Makthi i Berishës nga institucionet që nuk e njohin

Nga: Mero Baze Sali Berisha tani ka nisur luftë me çdo institucion zyrtar, politik apo fetar që nuk e pranon më si Kryetar të PD,...

“Blindohen” zgjedhjet në Shoqatën e Tiranës, hyrja me kartë identiteti

Në orën 15:00 do të nisin zgjedhjet e Shoqatës Rajonale të Futbollit të Tiranës. Aktualisht është vënë re prezencë e forcave të policisë private,...

Nis hakmarrja pas përgjimeve, Tatimet ‘mësyjnë’ te bizneset e Armand Dukës

Bashkia e Tiranës me në krye Erion Veliaj, ka marrë zotimin për të "pastruar futbollin". Prokuroria e Tiranës ka nisur sot një hetim për...