E mërkurë, 13 Tetor, 2021
14.5 C
Tirana

Çfarë po ndodh rreth nesh? Zhvillimet kryesore në botë në 24 orët e fundit

Titujt kryesorë të lajmeve

Dha informacion për raketat te NATO, Putin arreston shkencëtarin rus për spiunazh

Sulm me armë në Angli, disa të vdekur

SHBA redukton stafin e Ambasadës në Afganistan, dërgon 3 mijë trupa shtesë

Tërmet i fuqishëm në Oqeanin Atlantik

Ligjvënësit polakë miratojnë një projektligj që kufizon lirinë e shtypit

Vdesin për ujë gjashtë emigrantë në shkretëtirën e Saharasë

Zelanda e Re mbyll kufijtë deri në vitin 2022

61-vjeçarja fejohet me 24-vjeçarin: Është shumë i mirë dhe kujdeset për mua

Peshkaqeni 8 metra i gjatë del në breg, tmerrohen pushuesit në Spanjë

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Sa do të shtrenjtohet energjia?

Qoftë për ngrohje, furnizim me karburant, apo për faturën e energjisë elektrike: konsumatorët duhet të paguajnë gjithnjë e më shumë para për energji. Cilat...

Si po tallet Sali Berisha me viganët e historisë

Nga: Pajtim Bello Sali Berisha, si në fillimet e 1991, kërkon të sëmbojë demokratët e Kukësit duke evokuar historinë e trevës së tyre. Sjellje tipike...

Mashtrimi me kreditë/Lihet në burg infermierja, lirohet bashkëpunëtorja

Gjykata e Tiranës ka lënë në fuqi vendimin "arrest me burg" për infermieren Elisabeta Bardhollari dhe "arrest shtëpie" për Orjada Hoxhën, pasi akuzohen për...

I mori jetën gruas në sy të foshnjes/Piloti 33-vjeçar nuk kishte bashkëpunëtor

Autoritetet greke kanë dalë në përfundimin, se në krim për vrasjen e 20-vjeçares Caroline Crouch në muajin maj në Greqi është i shoqi 33-vjeçar,...

Herët a vonë të gjithë do të thonë: E dua Doktoreshë Albanën

Nga: Lorenc Vangjeli Doktoreshë Albana Fico është një emër shumë i njohur në Tiranë. Në një kohë tjetër, ajo dhe shumë kolegë të tjerë si...