E diel, 1 Gusht, 2021
23.5 C
Tirana

Çfarë përmbysje, maqedonasi i Duros “show” përballë Teutës (Video)

Flamurtari ka reaguar mjaft mirë pas atin 11-metërshi të kthyer në gol që në minutat e para nga Teuta me anë të Dediç. Është Muarrem ai që ka arritur të barazojë me një gol mjaft të bukur nga një distancë e konsiderueshme.

Ndërsa vetëm 5’ minuta pas barazimit është sërish Muarrem ai që dërgon topin në rrjetë p[as një pasimi perfekt nga braziliani Danilo Alvesh që e nxjerr të vetëm me portierin. Maqedonasi ishte shpresa më e madhe për trajnerin Duro por që nuk arriti të zhbllokohet për aq kohë sa Duro kishte drejtimin e ekipit vlonjat.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

SHBA sanksionon më shumë zyrtarë kubanë për shtypjen e protestave

Administrata e Presidentit Biden ka vendosur sanksione ndaj forcave policore të Kubës dhe dy udhëheqësve të saj pas protestave të fundit në vendin ishull...

Maqedonia e Veriut mund të rekomandojë dozën e tretë të vaksinës

Maqedonia e Veriut nuk e përjashton mundësinë e aplikimit të dozës së tretë të vaksinës kundër koronavirusit pasi, siç tha ministri i Shëndetësisë, Venko...

Izraeli akuzon Iranin për sulmin vdekjeprurës në cisternat e naftës

Izraeli ka akuzuar Iranin se qëndron pas një sulmi ndaj një cisternë nafte në të cilën u vranë dy anëtarë të ekuipazhit, një shtetas...

Pranoi plagjiaturën, bie popullariteti i kandidatit për kancelar në Gjermani

Kandidati potencial për të zvendësuar Kancelaren Angela Merkel, në Gjermani Armin Laschet ka kërkuar falje pasi ka përdorur plagjaturë në librin e tij. Laschet, në...

Manaj i pafat, portieri i Shtutgartit i mohon golin e radhës me Barçën (Video)

Rei Manaj e nisi nga stoli miqësoren e sotme që Barcelona luajti në Gjermani kundër rivalëve të Shtutgartit. Sulmuesi shqiptar u aktivizuar vetëm në minutën...