E martë, 27 Korrik, 2021
32.5 C
Tirana

Çfarë ka ndodhur në rajon në 24 orët e fundit

Ngjarjet kryesore

1- Vajza e Jakup Krasniqit viziton të atin në Hagë: Sot në prehrin tënd m’u qetësua shpirti babi

2- Arrestohet bashkëshorti i ish-ministres Shahini

3- Helmimi i qytetarëve në Deçan, arrestohet një zyrtar

4- Zëdhënësja e qeverisë së Albin Kurtit hedh poshtë zërat për fustanin e së bijës: E mori “borxh”

5- Babai i Caroline flet për vrasjen e të bijës nga piloti grek: Mbesa është arsyeja pse zgjohemi çdo mëngjes

6- Greqia pushtohet nga stuhitë e rrezikshme në fundjavë

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

BE: 70% e qytetarëve të vaksinuar me së paku një dozë

Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, tha se 70 për qind e qytetarëve të rritur të BE-së kanë marrë së paku një...

Emri/ Kush është personi i dyshuar për trafik droge, që i shpëtoi policisë

Zbardhet emri i personit i cili arriti që t'i shpëtonte operacionit të policisë ditën e sotme, në zonën e ''Varrit të Bamit'' në kryeqytet,...

Koronavirusi/ Brataj: Delta ka edhe 3 variante të tjera

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj deklaroi se varianti indian i koronavirusit, Delta pritet që të mbizotërojë të gjithë botën, dhe se ky mutacion,...

Covid/ Mbi 3,600 testime në 24 orët e fundit, numri i rasteve aktive në rritje

Situata epidemiologjike në vendin tonë mbetet e qëndrueshme. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit, janë regjistruar 31 raste...

Gërdeci/ Kreu i SPAK: Çështjes së Mediut do t’i shkojmë deri në fund

Në Shqipëri, Gjykata e Posaçme e Shkallës së parë për Korrupsionin dhe Krimin e organizuar rrëzoi sot kërkesën e Prokurorisë së posaçme, SPAK, për...