E shtunë, 24 Korrik, 2021
19.5 C
Tirana

Bukuroshja shqiptare që pushtoi mediat, jep lajmin e mirë

E mbani mend modelen bukuroshe që qëndroi për disa kohë si “Sofia” e Arian Çanit në Zonë e lirë? Mbrëmjen e djeshme Andonia Dobi dha lajmin e ëmbël se është shtatzënë.Ajo postoi një foto me partnerin ku tregon barkun e rrumbullakosur me një fustan të bardhë.

Mbrëmë Andonia kishte organizuar baby shower-in për foshnjën që do vijë në jetë dhe pikërisht detajet rozë kanë zbuluar se ajo është në pritje të një vajze.

“Bebes sonë: Nuk të kemi takuar akoma por mami dhe babi janë kaq të dashuruar me ty sa fjalët nuk mund ta përshkruajnë. Ne ndjejmë çdo lëvizje, gjuajtje tënden dhe dita jonë bëhet më e bukur. Deri tani nuk e kisha imagjinuar kurrë që në botë ekziston një ndjenjë e tillë. Ne falenderojmë Zotin çdo ditë që na dha mundësinë të jemi prindërit e tu. Mami dhe babi të duan më shumë se jetën e tyre”, shkruan Andonia.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shembet ura në Siberi, bllokohet hekurudha më e gjatë në botë

Vërshimet si pasojë e reshjeve të furishme në Siberi kanë çuar në shembjen e një urë, duke e shkëputur hekurudhën siberiane, më e gjata...

Kina vendos sanksione ndaj shtatë shtetasve amerikanë

Kina njoftoi të premten se po vendos sanksione ndaj disa shtetasve amerikanë në përgjigje të sanksionimit nga ana e Shteteve të Bashkuara të shtatë...

KPK, pikëpyetje për pasurinë dhe profesionalizmin e prokurores Daniela Sulaj

Prokurorja Daniela Sulaj, e komanduar si inspektore pranë Inspektoriatit të Lartë të Drejtësisë, u përball të premten më 23 korrik me Komisionin e Pavarur...

Gjykata i refuzon kërkesën për liri, Hashim Thaçi mbetet në paraburgim

Gjykata Speciale e Hagës ka marrë vendim që t’i refuzohet kërkesa ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, që ky i fundit të mbrohet në liri. Edhe...

Koronavirusi, Manastirliu tregon numrin e të vaksinuarve në 24 orët e fundit

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar shifrat e të vaksinuarve kundër koronavirusit në vend. Manastirliu bën me dije, se mbi 13...