E premte, 15 Janar, 2021
6 C
Tirana

‘Budallallëku nuk ka brirë’, Rudina Magjistari s’ia përton ndjekëses (VIDEO)

Rudina Magjistari po shijon pushimet në Brezovicë, ku ndodhet së bashku me bashkëshortin dhe vajzën. Nga atje ajo ka shpërndarë në Instagram një video, ku duket se po shijon një çokollatë të nxehtë.

Kjo video ka marrë vemendjen e ndjekësve. Mes komenteve, një zonjë i shkruan se kjo video nuk ka aspak kuptim.

“Budallallëku nuk ka brirë thotë populli! Kush është ideja e kësaj videoje???”, i shkruan ndjekësja, e cila ka marrë edhe një përgjigje nga Rudina.

“Foli shkenca”, ia kthen moderatorja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari)

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Dëborë dhe ngrica, temperaturat në minus për nesër

Sot pasdite (e premte, dt. 15) dhe nesër (e shtunë, dt. 16) priten reshje të dobëta në qarqet e jugut, ndërsa në pjesën tjetër...

Pamje të rënda/Përplasen 2 makina, kalimtari që priste në trotuar humb këmbët

Kalimtari që u përplas sot nga një makinë në Tiranë, për fat të keq ka humbur të dyja këmbët. Aksidenti i rëndë ndodhi mëngjesin...

Ne nuk jemi gati për Evropën pa Angela Merkelin

Nga: Mujtaba Rahman “Politico.eu” 2021 është viti kur Evropa do të duhet të mësojë që të jetojë pa Angela Merkelin. Kancelarja gjermane do të tërhiqet...

Rama do fërkojë duart, për sa kohë që opozitarët mbeten pragmatistë

Nga: Ben Andoni Do kishin një zë shumë më të besueshëm për publikun shqiptar nëse do të tregonin se konform programit dhe fizionomive, partitë e...

Vendim i papritur/ Një tjetër konkurrent i “Për’puthen” lë emisionin

Pavarësisht shikueshmërisë dhe suksesit në "Për'puthen", konkurrentët të pakënaqur marrin vendime për të lënë emisionin. Emini nga Kosova, ka marrë vendimin e papritur për tu...