‘Budallallëku nuk ka brirë’, Rudina Magjistari s’ia përton ndjekëses (VIDEO)

Rudina Magjistari po shijon pushimet në Brezovicë, ku ndodhet së bashku me bashkëshortin dhe vajzën. Nga atje ajo ka shpërndarë në Instagram një video, ku duket se po shijon një çokollatë të nxehtë.

Kjo video ka marrë vemendjen e ndjekësve. Mes komenteve, një zonjë i shkruan se kjo video nuk ka aspak kuptim.

“Budallallëku nuk ka brirë thotë populli! Kush është ideja e kësaj videoje???”, i shkruan ndjekësja, e cila ka marrë edhe një përgjigje nga Rudina.

“Foli shkenca”, ia kthen moderatorja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari)