E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

Bora Zemani shuan heshtjen për raportin mes Semit dhe Donaldit

Prej startimit të “Big Brother VIP”, shumë është aluduar për një pëlqim të mundshëm ndërmjet Donald Veshajt dhe Semi Jaupajt. Mediat rozë kthyen në protagoniste edhe Bora Zemanin, ndërsa kërshëria ishte e madhe se si do ndjehej ajo nëse mes Donaldit dhe Semit do të lindte një ndjenjë e re në “Big Brother VIP”.

Deri më tani, Semi dhe Donaldi kanë demostruar se ruajnë marrëdhënie të mira, dhe kanë shfaqur afrimitet shoqëror me njëri-tjetrin në këtë reality show.

Lidhur me thashethemet e fundit, ka reaguar edhe vetë Bora Zemani.

Ajo ka shuar heshtjen, përmes një postimi të gjatë në InstaStory ku ka thënë se dyshja kanë një raport shoqëror mes tyre, dhe ata i shikon vetëm si mbështetje mes njëri-tjetrit.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Semi përlotet teksa lexon kartolinën dhe falenderon Donaldin (VIDEO)

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...