Stil

Bora Zemani martohet me Donaldin (video)


               Publikuar në : 08:44 - 12/07/19 M. S

Bora Zemani dhe binjakët Romeo dhe Donald Veshaj kanë sjellë për publikun emisionin “3-shat”, që transmetohet në Vizion plus dhe Tring.

Sikundër shihet edhe në videon në fjalë, Donaldi dhe Romeo janë shfaqur të veshur me fustan nusërie, ndërsa Bora me kostumin e dhëndrit.

Njihuni me vajzat e ekranit shqiptar që gjetën dashurinë pas divorcit (foto)

Bashkëngjitur videos në fjalë ajo ka shkruar: “Dhe ata jetuan të lumtur, përgjithmonë… #3shat 😜#unemegocatemia”.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT