Foto Galeri

Bora Zemani kapet ‘mat’ në shtëpinë e Donaldit (foto)


               Publikuar në : 12:41 - 08/07/19 M. S

Dy foto së fundmi i kanë nxjerr zbuluar çiftin e njohur, Bora dhe Donaldi. Në shkurt të këtij viti, Bora Zemani ka publikuar një foto në profilin e saj, ku shihet e veshur me një bluzë të bardhë, e sapo zgjuar nga gjumi dhe me një filxhan kafe në dorë.

Por në puntatën e kaluar të rubrikës “Për drekë me mua”, Donaldi mblodhi grupin në shtëpinë e tij dhe gatoi për ta.

Në pamjet e filmuara në shtëpinë e tij, bie në sy që kuzhina e Donaldit është e njëjtë me atë që Bora ka pozuar pak muaj më parë, duke vërtetuar kështu që në të vërtetë dyshja janë në një lidhje.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT