E shtunë, 12 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Biznesmeni rrëzohet nga shkallët, sillet me urgjencë në Tiranë me helikopter

Pronari i një hoteli në Ksamil, ka rënë aksidentalisht nga shkallët dhe për rrjedhojë ka pësuar trauma të ndryshme, kryesisht në qafë. Biznesmeni me inicialet P.K., ka pësuar dëmtime në trup, kryesisht në qafë.

Burimet njoftojnë se pas ndihmës së parë në spitalin e Sarandës, për shkak të situatës së rëndë të traumave të tij është kërkuar ndihma e helikopterit, për tu transportuar drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

”Shpresoj të mos jetë si Trump”/ Putin flet për Biden para takimit në Gjenevë

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin shpreson se homologu i tij amerikan, Joe Biden, do të jetë më pak impulsiv se paraardhësi i tij, Donald...

Të shtëna me armë në SHBA, 13 të plagosur, autori ende i lirë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të Teksas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku një person ka shtënë me armë duke lënë të...

Përmbyset autoboti me naftë në Elbasan, bllokohet shoferi

Një autobot me karburant është përmbysur mesditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, pranë fshatit Xibrakë. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se shoferin e ka zëne...

Shpërthimi i kontrolluar i ‘gjobës’ Becchetti

Nga: Agim Baçi Dikur qarkullonte në internet një letër që një vajzë i dërgonte së ëmës, e cila në thelbin e saj lidhej me gjetjen...

Uells-Zvicër/ Pjesa e parë pa gola, portierët vendimtarë me pritjet e tyre

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura, pjesa e parë e ndjeshjes midis Zvicrës dhe Uellsit. Një 45 minutësh ku spektakël dhuruan portierët e skuadrave...