E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

Bieta Sulo nuk ia përton Rudina Magjistarit, flet për klikimet

Bieta dhe Rudina janë në konkurrencë me njëra-tjetrën me emisionet e tyre të pasdites, të transmetuara në të njëjtën kohë në televizione të ndryshme. Moderatorja Bieta Sulo ka qenë e ftuar në emisionin e Romeo dhe Donald Veshajt, “Binjakët Show”.

E pyetur “Të ka ftuar ndonjëherë Rudina në emision?”, Bieta iu përgjigj fillimisht: “Cila Rudinë, se janë disa?”.

“Asnjëherë”, tha ajo, duke sqaruar se përveç të gjithash, e ka të pamundur të lëvizë, sepse është në transmetim live çdo pasdite, nga e hëna në të premte.

E pyetur se cili emision ka më shumë shikueshmëri sipas saj, Bieta tha: “Në kuptimin sasior të viteve që ka në treg, është “Takimi” i Rudinës. Të them të dhënat e Youtubit? Trefish për “Ftesë në 5”, është shprehur Bieta.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...