E premte, 23 Tetor, 2020
18 C
Tirana

Berisha nxjerr detajet, ja çfarë i kërkova Blendi Fevziut për Ramën

Më të lexuarat

Ilona Staller, pornostarja që u zgjodh deputete në Itali (VIDEO)

E lindur në vitin 1951 në Hungari, Ilona u rrit nga nëna e saj dhe njerku i saj, një zyrtar i Ministrisë së Brendshme....

Turqia eksporton armë anti-dron në Shqipëri

Një kompani që vepron në qytetin Antalya të Turqisë, armët kundër dronëve të dizajnuar nga inxhinierët turq që i ka prodhuar për Forcat e...

Vdes vullnetari që iu injektua vaksina anti-covid e prodhuar nga AstraZeneca

Autoriteti shëndetësor brazilian Anvisa, tha të mërkurën se një vullnetar i cili mori pjesë në një provë klinike të vaksinës COVID-19 të zhvilluar nga...

Meta te berberi/ Artan Hoxha i nxjerr foton: Garda e Republikës rrethon zonën

Gazetari investigativ Artan Hoxha, ka publikuar një foto të presidentit Meta i cili ndodhet tek berberi. Fotoja është shkrepur nga larg, dhe kjo për...

Plas sherri në studion e ‘Top Channel’, konkurrentët largohen nga emisioni

Puntata e radhës në ‘Përputhen’ ka përfunduar me sherre dhe me largim nga studio të djemve dhe vajzave që kanë shkuar për të gjetur...

“Hetues amerikanë asistojnë në çështjet e SPAK dhe BKH”, flet Yuri Kim

Ambasadorja Amerikane Yuri Kim ka shprehur edhe një herë mbështetjen e SHBA ndaj institucioneve të dala nga reforma në drejtësi. Ajo u shpreh se...

Ja cila grupmoshë po infektohet më shumë me Covid-19

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, dr. Skënder Brataj, pohoi se virusi ka pësuar mutacion gjatë gjithë këtyre muajve, dhe tani shfaqet me simptoma të ndryshme...

“Muajt e ardhshëm do jenë të vështirë”, Mitsotakis: Nga e shtuna me kufizime

Jo vetëm Italia, por edhe Greqia vijon me shifra të frikshme të të infektuarve. Masa të tjera do të hyjnë në fuqi, duke kufizuar...

E akuzuan për vrasjen e Remzi Hoxhës, reagon ashpër Sali Berisha

Ish kryeministri, Sali Berisha i është përgjigjur akuzave të familjarëve të biznesmenit të njohur Remzi Hoxha. Ai ka hedhur poshtë akuzat se ka gisht...

“Pas 10 ditësh del dhe nuk infekton të tjerët”/Epidemiologu jep lajmin e mirë

Epidemiologu Ilir Alimehmeti, në një lidhje ‘Skype’ në ‘Wake Up’ në Top Channel, sqaroi udhëzimin më të fundit nga ekspertët e shëndetit, i cili...

Në statusin e radhës në Facebook, ish-kryeministri Berisha ka reaguar lidhur me bisedën e zhvilluar mbrëmë në emisionin ‘Opinion’, në të cilin ishte i ftuar kryeministri Rama.

Berisha shkruan se duke parë gjendjen e kreut të qeverisë, dhe fiksimin e tij tek “Fajin e ka Saliu”, i ka dërguar një pyetje gazetarit Blendi Fevziu: “ A do pranonte Edvini të bente testin e drogës në fund të atij emisioni?

Statusi i Berishës

Nje pyetje elektroshok!

Merrni edhe Sarajet e Surrelit po drogen mos ma prekni!
Testi i droges Addict!

Miq, duke pare gjendjen ne paranojr te Edvinit dhe fiksimin tek “fajin e ka Saliu” i dergova mbreme drejtuesit te Opinion, Blendi Fevziut pyetjen hosten: “ A do pranonte Edvini te bente testin e droges ne fund te atij emisioni? Duke e garantuar se po te dilte negativ une do pranoja te verteta te gjitha genjeshtrat e tij!”

Lexo edhe :   A është diktator Edi Rama?

Pergjigja e tij ishte diagnostikuese: Merrni edhe Sarajet e Surrelit po drogen mos ma prekni!

Pra testi i droges pozitiv! Addict!

ps: i shokuar nga pyetja elektroshok, duke mos pranuar te beje testin Edvini gafoi kur si kunder pergjigje me kerkoi mua te pranoje vetingun si politikan.

Gazetaret e nxoren bllof. Ata i kujtuan se eshte ai dhe jo Berisha qe nuk pranoi ligjin per vetingun e politikaneve te dorezuar ne parlament nga PD. Por pavaresisht nga bllofi me pergjigjen e tij ai per testin e droges u pergjigj sakte: Merrni dhe Sarajet e Surrelit por me lini drogen! sb

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ish-deputeti Eduart Ndocaj shoqërohet në polici

Një incident ka ndodhur gjatë përurimit të shtëpisë Muze të Gjergj Fishtës. Policia ka shoqëruar ish-deputetin Eduart Ndocaj, me arsyen se ai nuk ka patur...

E sekuestruar nga OFL/Gjykata e Posaçme i kthen makinën e blinduar Lul Berishës

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, i ka kthyer makinën e blinduar Lulzim Berishës, ish-kreu i bandës së Durrësit. Gjykata e Posaçme...

Diplomohet në moshën 96-vjeçare, historia e italianit Xhuzepe Paterno (VIDEO)

Për shumë njerëz, vitet e pensionit janë të zymta, dhe shërbejnë për t’u përgatitur shpirtërisht për ikjen një ditë nga kjo botë. Por jo...

Rama u thotë ‘PO’ naftëtarëve të Ballshit, por me një kusht

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish ditën e sotme për grevën nga naftëtarët e Ballshit. Ai ka kërkuar që të dy palët të ulen...

“Neglizhenca ju kushton jetën!”, Mjekja: Drejtohuni pa vonesë në spital (VIDEO)

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka publikuar mesazhin e mjekes Silva Bala, e cila iu rikujton qytetarëve se duhet të dëgjojnë këshillat e mjekëve,...