E enjte, 5 Gusht, 2021
29.5 C
Tirana

Bekim Balaj nuk kursehet, një makinë super luksoze për të

Futbollisti Bekim Balaj ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale, dhuratën më të fundit.

Ai ka postuar në “Instastory”, makinën e tij të re. Bëhet fjalë për një “Mercedes Benz AMG 63”, e cila ka një vlerë të konsiderueshme.

I emocionuar për dhuratën, 29-vjeçari ka ndarë me ndjekësit e tij në “Instagram” një video të shkurtër. Në momentin e regjistrimit të videos, Balaj ishte duke udhëtuar me 136 km/h.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kishin kthyer shtëpinë në laborator dro*e, dy në pranga

Dy shtetas 32 dhe 33-vjeç janë vënë në pranga në sajë të operacionit të koduar "Baza", pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin kishin marë me...

“Pasaporta e vaksinës”, një “teori konspirative” që po bëhet realitet

Një ditë më parë është konfirmuar zyrtarisht se New Yorku do të lejojë vetëm të vaksinuarit në bare, palestra e aktivitete argëtuese. Lajmi është...

Llogari bankare për të pastruar paratë, si e zbuloi FBI-ja 74-vjeçaren

S’janë të paktat rastet kur shtetasit e huaj strehohen në Shqipëri për t’iu shmangur drejtësisë në vendet ku janë rezident. Shtetasja amerikano-kanadeze, Lyda Harris,...

“Për lexim gjatë gushtit”

Nga: Skënder Minxhozi Ka qenë një kohë kur nxënësve ju jepej, gjatë pushimeve verore, një listë me libra për t’i lexuar. Atij brezi që e...

Kursi i këmbimit/Rritje e lehtë e euros, dollarit dhe paundit

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e euros, paundit britanik,  dollarit dhe frangës zvicerane. Më poshtë do të gjeni...